Terug

Zondag 19/08/2012 - 15:34 Club Academy nieuws

Uitslagen voorbereiding Club Academy

Hier vindt u de volledige kalender en alle uitslagen van de voorbereiding van Club Academy op het komende seizoen.

maandag 2 juli   Aanvang training beloften / U19  
zaterdag 7 juli 18.00 uur
Torhout 1992 KM / Beloften (in Aartrijke)
0-3
donderdag 12 juli   Aanvang training  U17  
zaterdag 14 juli 19.30 uur SK Eernegem / Beloften      
1-0
maandag 16 juli   Aanvang training  U16 - U15  
dinsdag 17 juli 10.30 uur Tottenham H. U19-U17-U16 / U17 (in Oostduinkerke) (3x30 min.)
6-3
zaterdag 21 juli 16.00 uur   Beloften / LOSC Lille (in Knokke)
1-2
zondag 22 juli 14.00 uur VG Oostende / U19
2-5
maandag 23 juli   Aanvang training U14 - U13 - U12 - U11  
dinsdag 24 juli   Aanvang training U10 - U9 - U8  
woensdag 25 juli 19.30 uur K.FC V.W Hamme / Beloften 1-0
  19.30 uur U19 / Sp. Eizeringen (in Aalter) 6-1
zaterdag 28 juli   Driehoekstornooi U19 - AZ'67 - K.V Kortrijk  
    AZ-KV Kortrijk 2-0 / Club-AZ 5-2 / Club-KV Kortrijk 4-0  
  09.30 uur K.V Kortrijk / U11 A 2-11
  09.30 uur K.V Kortrijk / U11 B 2-14
  09.30 uur K.V Kortrijk / U12 1-6
  11.45 uur K.V Kortrijk / U13 2-6
  11.45 uur  K.V Kortrijk / U14 0-8
  14.00 uur K.V Kortrijk / U15 2-11
  14.00 uur K.V Kortrijk / U16 0-6
  16.15 uur K.V Kortrijk / U17 1-1
zaterdag 28  juli   Oefenkamp in Bohan-sur-Semois voor 
U9 A, U9 B, U9 C, U8 A & U8 B
 
zondag 29  juli   Oefenkamp in Bohan-sur-Semois voor 
U9 A, U9 B, U9 C, U8 A & U8 B
 
maandag 30 juli   Oefenkamp in Bohan-sur-Semois voor 
U9 A, U9 B, U9 C, U8 A & U8 B
 
zondag 29 juli 19.00 uur FCV Dender EH / Beloften 4-0
dinsdag 31 juli   Oefenkamp in Bohan-sur-Semois voor U10 A & U10 B    
woensdag 1 aug   Oefenkamp in Bohan-sur-Semois voor U10 A & U10 B    
donderdag 2 aug   Oefenkamp in Bohan-sur-Semois voor U10 A & U10 B    
woensdag 1 aug 19.30 uur K.BS Poperinge / Beloften / U19 1-1
vrijdag 3 aug   Tornooi K.VV Oostduinkerke / Beloften  / U19  
    SV Zulte-Waregem-Club 0-3 / FC Utrecht-Club 0-1  
zaterdag 4  aug   Tornooi K.VV Oostduinkerke / Beloften  / U19  
    Club-Tottenham 2-1  / Club-Standard 3-3  / Paranaense-Club 1-1  
zondag 5 aug   Tornooi K.VV Oostduinkerke / Beloften  / U19 3de
    FC Nordsjaelland-Club 2-0 / Club-Hadjuk Split 2-1  
zaterdag 4 aug 10.30 uur U10 A / K.SV Roeselare 8-1
  10.30 uur U10 B / K.SV Roeselare 20-0
  10.30 uur U9 A / OH Leuven 15-3
  10.30 uur U9 B / OH Leuven 20-3
  10.30 uur U8 A / OH Leuven 17-3
  10.30 uur U8 B / OH Leuven 15-2
  10.30 uur U7 / OH Leuven 17-3
  14.00 uur Cercle Brugge KSV - Beloften / U19 4-4
  14.00 uur U17 / AZ '67 Alkmaar 2-2
  14.00 uur   U16 / K.SV Roeselare 5-0
  14.00 uur U15 / K.SV Roeselare 4-2
zondag 5 aug 10.30 uur U14 / K.RC Genk 1-3
  10.30 uur U13 / K.RC Genk 3-3
  10.30 uur U12 / K.RC Genk 2-5
  10.30 uur U11 A / K.RC Genk 3-2
  10.30 uur U11 B / K.RC Genk 3-4
maandag 6 aug   Oefenkamp in Oostduinkerke voor U14, U13, U12, U11  
dinsdag 7 aug   Oefenkamp in Oostduinkerke voor U14, U13, U12, U11  
woensdag 8 aug   Oefenkamp in Oostduinkerke voor U14, U13, U12, U11  
woensdag 8 aug   Oefenkamp in Oostduinkerke voor U19, U17, U16, U15  
donderdag 9 aug   Oefenkamp in Oostduinkerke voor U19, U17, U16, U15  
vrijdag 10 aug   Oefenkamp in Oostduinkerke voor U19, U17, U16, U15  
vrijdag 10 aug   Tornooi Hulshorst / U14  
    ADO Den Haag-Club 0-3 / Club-Vitesse/AGOVV 4-2  
zaterdag 11 aug   Tornooi Hulshorst / U14 3de
    Club-Helsinki 1-0 / AZ-Club 0-2 / Genk-Club 3-1   
    PSV-Club 3-0 / Genk-Club 2-3  
zaterdag 11 aug   Tornooi K.V Oostende U9 A & U9 B, U8 A & U8 B  
    U9: 1ste en 7de plaats / U8: 1ste en 2de plaats   
  10.30 uur OH Leuven / U11 A (in Kessel-Lo) 6-3
  10.30 uur OH Leuven / U11 B (in Kessel-Lo) 2-7
  10.30 uur OH Leuven / U10 A (in Kessel-Lo) 2-7
  10.30 uur U16  / OH Leuven (in Oostduinkerke) 5-0
  10.30 uur U15 / OH Leuven (in Oostduinkerke) 1-0
  10.30 uur OH Leuven / U13 (in Kessel-Lo) 1-7
  10.30 uur OH Leuven / U12 (in Kessel-Lo) 3-7
  14.00 uur U19  / OH Leuven (in Oostduinkerke) 1-3
  14.00 uur U17 / OH Leuven (in Oostduinkerke) 6-0
  15.00 uur KMSK Deinze / U10 B 3-12
woensdag 15 aug   Tornooi FC Twente / U16  3de
    FC Twente-Club 0-2 / Club-UVS Leiden 2-1 / Club-Ajax 0-0  
    Plaats 3-4: Club - FC Groningen 2-0  
    Tornooi Miba Cup/ U7 3de
    Tornooi VC de Leeuwkans Teralfene / U8 1ste
    Club-Lebbeke 10-0 / Club-VCDL 6-1 / Club-Sp. Eizeringen 13-0  
    Club-Merchtem 7-0 / Club-Leb.-Aalst 11-0     
    Finale: Club-Ternat 1-1 (strafschoppen 3-2)  
vrijdag 17 aug   Tornooi Bierbeek U13  
    Zenit-Club 1-3 / Beerschot-Club 1-3 / Club-Chelsea 0-0  
zaterdag 18 aug   Tornooi Bierbeek U13  
    Ajax-Club 2-2 / SV Z.-Waregem-Club 2-1  
    Ronde 2: IFK Stocksund-Club 1-0 / Everton-Club 2-1  
zondag 19 aug   Tornooi Bierbeek U13 13de
    Schalke-Club 2-1 / Club-Standard 0-0 (pen. 6-5)  
    Plaats 13-14: Club-KV Mechelen 2-0  
zaterdag 18 aug   Tornooi RKsv Wittenhorst / U10 A 7de
  10.00 uur U11 A / K. Lierse SK 2-5
  10.00 uur U11 B / K. Lierse SK 10-2
  10.00 uur U10 B / K. Lierse SK 10-4
  12.00 uur K. Lierse SK / U19 1-2
  12.00 uur K. Lierse SK / U17 0-5
  14.00 uur U16 / K. Lierse SK 2-1
  14.00 uur U15 / K. Lierse SK 0-3
zaterdag 18 aug   Tornooi Joer International Tiel / U14  
    Schalke-Club 1-4 / Ajax-Club 3-2 / IF Brommapojkarna-Club 2-4  
zondag 19 aug   Tornooi Joer International Tiel / U14 3de
    Club-Chelsea 0-3 / Club-Ajax 2-2 (pen. 3-0)  
zaterdag 18 aug   Tornooi Top D Venlo Maasbree / U12  
    VVV-Club 0-4 / PSV-Club 2-0 / Club-Feyenoord 0-2  
zondag 19 aug   Tornooi Top D Venlo Maasbree / U12 8ste
    Club-Hamburger SV 3-1 / Zenit St. Petersburg-Club 4-0   
    Plaats 7-8: Twente-Club 2-0  
zondag 19 aug 10.00 uur K. Lierse SK / U9 A 12-6
  10.00 uur K. Lierse SK / U9 B 4-20
  10.00 uur K. Lierse SK / U8 A 14-9
    Tornooi Lotenhulle U8 B 3de
disdag 21 aug   AZ '67 Alkmaar / U16 5-2
    AZ '67 Alkmaar / U15 2-3
donderdag 23 aug   Aanvang competitie Beloften  
zaterdag 25 aug   Miniorentornooi VV UNA Zeelst / U9 A 4de
    Aanvang competitie Bovenbouw en Middenbouw  
zondag 26 aug   Aanvang competitie Onderbouw  

(Onder voorbehoud van wijzigingen)

 

 


Gerelateerde artikels

Top